امروزه استفاده از سبد پلاستیکی یا جعبه پلاستیکی در صنایع کشاورزی و انبار داری و صنعتی نقش بسزایی دارد . در گذشته این سبد ها یا باکس ها توسط چوب ساخته میشدند که به علت شیوه ساخت که عمدتا به روش دستی و کارگاهی بود مستلزم صرف زمان و هزینه های گزاف بود. علاوه بر این استفاده از چوب به عنوان مواد اولیه باعث قطع درختان و همچنین باعث انتقال آلودگی های قارچی و آفات به باغات و محیط های ایزوله میگردید.

با توجه به مطالب ذکر شده تولید جعبه پلاستیکی با توجه به شیوه آسان به روش تزریق پلاستیک و همچنین مواد اولیه فراوان در کشورمان ، به شدت توصیه میگردد. از مزیت های سبد میوه پلاستیکی میتوان به وزن کم ، قابلیت بازیافت چندین باره ، تنوع در شکل و رنگ ، تولید آسان ، کمک به محیط زیست و عدم انتقال آلودگی های قارچی و میکروبی اشاره نمود.

در گذشته با استفاده از جعبه های چوبی در هر سرویس حدود 20 درصد وزن محموله مربوط به وزن خود جعبه بود که باعث افزایش هزینه حمل میگردید اما امروزه با استفاده از سبد پلاستیکی میوه این عدد به کمتر از 5 درصد تقلیل یافته .

شرکت مارس ماشین با واردات دستگاه تزریق تولید سبد میوه به صورت کاملا تخصصی ، این اطمینان را به شما میدهد که جنس تولیدی شما از نظر اقتصادی و کیفیت غیر قابل رقابت با دستگاه های دیگر خواهد بود.چرا که برای این ماشین آلات قطعات مناسب برای تولید سبد پلاستیکی استفاده شده که باعث سرعت فوق العاده در تولید(به علت استفاده از الکترو موتور و پمپ هیدرولیک قویتر از دستگاه های معمولی ) خواهد گردید. در دستگاه های تزریق این شرکت از سیلندر و ماردون مخصوص تولید مواد بازیافتی استفاده شده که باعث افزایش عمر این قطعه به میزان 70 درصد گردیده است

دستگاه تولید سبد میوه ، قیمت دستگاه تولید سبد میوه
دستگاه مخصوص تولید سبد پلاستیکی

جهت کسب اطلاع از قیمت دستگاه تولید سبد و نحوه تولید جعبه میوه و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.

تماس با مارس ماشین