دستگاه های تزریق پلاستیک پتPET MACHINE SPECIFICATION

شرکت THREPLAST به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان دستگاه های تزریق پلاستیک، لاستیک در جهان می باشد که کیفیت بالای طراحی و نوآوری و ارائه خدمات پس از فروش گسترده این شرکت را در رده تراز اول تولید این محصولات قرار داده است.

مشخصات دستگاه تولید پریفرم

مناسب برای تولید پریفرم ظروف مورد استفاده در صنایع بطری های نوشیدنی ، تجهیزات پزشکی ، بسته بندی مواد غذایی ، محصولات آرایشی و بهداشتی و ظروف جدار نازک

نیروی قفل گیره از 170 الی 420 تن

قالب های پریفرم از 24 تا 124 کویت

سیلندر و ماردن ویژه تولید پت

پمپ سومیتومو ژاپن که از بهترین برندهای جهان میباشد

موتور برند PHASE ساخت کشور ایتالیا

مجهز به کنترلر کبا یا تکمیشن

این شرکت در حال حاضر در زمینی به مساحت حدود 200 هکتار و با بیش از 2000 نفر پرسنل و دو کارخانه مجزا مشغول به فعالیت بوده و تولید 5 نوع دستگاه تزریق پلاستیک، اعم از دستگاه های استاندارد، دستگاه مخصوص تولید پریفرم، تولید قطعات جداره نازک، دستگاه های دوصفحه ای، دستگاه های با سرعت بالا و غیره را در دستور کار خود قرار داده است.

به کارگیری پرسنل مجرب و کارآمد و استفاده از تکنولوژی، دانش و تجارب روز دنیا در جهت تجهیز خطوط ساخت و تولید حدود 90% از قطعات و اجزاء دستگاه اعم از ریخته گری و ماشین کاری صفحات و بازویی های گیره، گیربکس و شاسی دستگاه و ساخت سیلندر و ماردون و تایبارها که مستقیماً توسط خود شرکت TREEPLAST انجام گیرد از نقاط قوت و امتیازات مهم دستگاه های تولید شده توسط این شرکت می باشد.

دستگاه های تزریق پلاستیک مارس ماشین بعد از طی مراحل مختلف فرایندهای کنترلی حداقل به مدت 72 ساعت بدون وقفه در وضعیت واقعی زیر بار مورد آزمون قرار می گیرد که این ضامن کیفیت بالای دستگاه های تولید شده توسط این شرکت می باشد.

هدف این شرکت طراحی دستگاه های خاص مطابق با نیاز تولید مشتری است و از این رو سری مختلف دستگاه های تزریق پلاستیک را به بازار عرضه داشته است:

  • سری  TH (دستگاه های سروو نسل سوم) مخصوص تولید عمده محصولات
  • سری THS مخصوص تولید ظروف با جداره نازک حدااقل 0.35 میلی متر و سرعت تزریق بالا
  • سری TH-PET مخصوص تولید پریفرم
  • سری C مخصوص تولید قطعات دو متریال و چند رنگ 
مارس ماشین فروش و عرضه دستگاه تزریق پت  و پریفرم - جهت کسب اطلاع از قیمت تماس بگیرید
دستگاه تزریق تولید پت یا پریفرم

Leave Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با مارس ماشین